Kompānija TEDS piedāvā dažāda veida bitumena jumtu segumu veidus:

- Bitumena dakstiņi (šindeļi);

- Bitumena viļņotās loksnes;

 Bitumena dakstiņi (šindeļi) izveidoti no ilgmūžīga stiklšķiedras pamata, kas pārklāts ar polimēru bituma maisījumu un ir paredzēti dzīvojamo ēku, rūpniecības un citas nozīmes ēku jumtiem. Šindeļu apakšējā kārta pārklāta ar lipīgu polimērbituma slāni, kas aizsargāts ar noņemamu silikona plēvi. Saules siltuma ietekmē uzklātie šindeļi savā starpā salīp, izveidojot divkāršu hidroizolācijas slāni, kas nodrošina jumta hermētiskumu. Šindeļu virskārtu klāj minerālu granulu kaisījums, kas tiem piešķir krāsu un aizsargā bitumu no ultravioletā starojuma un citiem atmosfēras apstākļiem.

Šindeļu konstrukcija:

1. Pamats – neausts stikla audums 110 g/m2

2. SBS – modificētais bitums

3. Augšējais slānis – bazalta/slānekļa kaisījums

4. Apakšējais slānis – pašlīmējošs salizturīgs SBS –modificēts bitums

5. Viegli noņemama silikona plēve

image001

 Kolekcija TOP - daudzslāņu laminētie bitumena dakstiņi ar uzlabotām īpašībām. Tiem piemīt augsta izturība, ilgmūžība, hidroizolācijas īpašības un noturība pret vēju.

image002

image003

 Kolekcija MIDA – spēja nodrošināt simtprocentīgu jumta hermetizāciju un iespēja to ieklāt bez īpašas tehnikas. Pateicoties augstai kvalitātei un pieejamai cenai šie bitumena dakstiņi iemantojuši popularitāti Latvijas tirgū.

image004

image005

 Bitumena viļņotās loksnes. Viļnotās loksnes ir ļoti populārs jumtu seguma veids pateicoties labai kvalitātei un pieejamai cenai. Jumti no viļnotajām loksnēm vizuāli izskatās tikpat labi, kā jumti no dārgākiem materiāliem

Bitumena lokšņu krāsu palitra:

image007