Šūnu polikarbonātu pielieto ražošanas telpām, tirdzniecības moduļiem un telpām, noliktavu telpu izbūvei, nožogojumiem un balkonu siltināšanai, autostāvvietām.

 

Kā arī šūnu polikarbonātu izmanto reklāmas stendu, starpsienu un piekaramo griestu, ziemas dārzu un siltumnīcu pārklājumu izgatavošanai.

 

Cenas šūnu polikarbonāta loksnēm 6 metri x 2.1 metri:

Šūnu polikarbonāts (caurspīdīgs) - biezums 4mm 35,00 EUR

Šūnu polikarbonāts (caurspīdīgs) - biezums 6mm 55,00 EUR

Šūnu polikarbonāts (caurspīdīgs) - biezums 8mm 75,00 EUR

Šūnu polikarbonāts (caurspīdīgs) - biezums 10mm 90,00 EUR 

oluklu polikarbon polikarbonat-polycarbonate

 

Caurspīdīgam šūnu polkarbonātam ir ļoti augsta gaismas caurlaidība un izturība pret augstām temperatūrām. Gaismas caurlaidības spēja sasniedz 86%. Bet neskatoties uz to, polikarbonāts aizkāvē stipru ultravioleto starojumu, kas ļoti negatīvi ietekmē veselību. Polikarbonāts ir ļoti izturīgs. Tā izturība daudzkārt pārsniedz stikla izturību. Sasist to ar āmuru gandrīz nav iespējms. Tas nozīmē, ka ar caurspīdīgo polikarbonātu var iestiklot konstrukcijas, kas pakļaujas lielām mehāniskām slodzēm. Caurspīdīgs polikarbonāts ir lokains. Saliekot, viņam var piešķirt jebkuru formu. Polikarbonātu ir ļoti viegli apstrādāt un uzstādīt, tāpēc dažādas sarežģītības konstrukcijās izvēlas tieši to.

Ir arī citas īpašības, kas padarīja polikarbonātu populāru siltumnīcu saimniecībās. Tās ir mitruma un siltuma izolācija. Siltumnīcas ar caurspīdīgo polikarbonātu kalpo augu aizsardzībai, nodrošina nepieciešamos mitruma un temperatūras režīmus. Pateicoties vieglai uzstādīšanai tādu siltumnīcu var salikt vienas dienas laikā. Bet kalpošanas termiņš var sasniegt 10 gadus.