Skārda palodzes.

Piedāvājam augstas kvalitātes skārda ārējās palodzes no cinkotā tērauda vai cinkota tērauda ar dažāda veida pārklājumiem. Mūsu klientiem tiek nodrošināts pilns pakalpojumu komplekss: bezmaksas konsultāciju sniegšana, cenu piedāvājuma sagatavošana, palodžu izgatavošana un preču piegāde.

Ārējās palodzes var iegādāties ar Pural, Plastizol un PE pārklājumu, kas nodrošina palodzes ilgāku mūžu. Palodžu krāsu var izvēlēties pēc RR kataloga.

PURAL – pārklājums, kas veidots uz poliuretāna bāzes. Puralu raksturo augsta izturība pret UV starojumu, koroziju, izbalēšanu un mehāniskiem bojājumiem.

Plastizols (PVC) – pārklājums. Tas ir dekoratīvs polimērs, kurām ir laba izturība pret koroziju. Plastizols ir viens no materiāliem, kurām ir vislabākā izturība pret mehāniskiem bojājumiem, bet Plastizols nav izturīgs pret UV stariem.

Poliestrs (PE) – cenu ziņā ir viegli pieejams pārklājums, kuru izmanto virsmām, kas neprasa īpašu kopšanu. Poliesteru diezgan laba izturība pret UV starojumu, koroziju, un mehāniskiem bojājumiem.

Palodzes Max.. platums – 1.20 m

Palodzes Max. garums – 3.05 m

Ārējo palodžu tehniskās īpašības:skarda001

- Ārējās palodzes nodrošina aizsardzību pret mitruma iekļūšanu fasādē;

- Ārējām palodzēm piemīt izturība pret atmosfēras nokrišņiem un temperatūras svārstībām;

- Ārējās palodzes izgatavo no nerūsējoša tērauda,

- Ārējām palodzēm ir pieejams RAL un RR krāsu spektrs un pārklājumi (PE, PURAL, PVC,);

- Ārējām palodzēm ir kvalitātes sertifikāts.

 

 Mēs piedāvājam palodzes privātpersonām, celtniecības uzņēmumiem, logu ražošanas un pārdošanas uzņēmumiem, vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Pastāvīgiem klientiem bezmaksas piegāde.