Riepas.

Mūsu uzņēmuma viens no darbības pamatvirzieniem ir riepu tirdzniecība, kā arī riepu montāžas, balansēšanas un jebkuras sarežģītības riepu remonta pakalpojumu sniegšana. Mūsu klientiem tiek nodrošinātas profesionālas konsultācijas, individuāla pieeja un kvalitātes garantijas. Mēs nodrošinām augstu kvalitāti visos uzņēmuma darbības virzienos: aprīkojums tiek uzturēts pienācīgā stāvoklī dažādu pakalpojumu sniegšanai; riepu montāža, balansēšana, kā arī remonts tiek veikts ar profesionālu aprīkojumu; personāls vienmēr ir gatavs sniegt profesionālu konsultāciju, padomu, atbildēt uz jebkuru jautājumu, kā arī palīdzēt Jums izvēlēties piemērotas riepas.

Vasaras riepas ir speciāli paredzētas braukšanai pa sausiem un mitriem ceļiem, ja gaisa temperatūra ir augstāka par + 5 °С Vasaras riepu gumijas sastāvs un protektora zīmējums nodrošina maksimālu saķeri ar sausu un mitru ceļa virsmu. Vasaras riepas slāpē troksni un uzlabo komfortu!

Kad beidzot pienāk laiks, kad automašīna jāvada ziemas apstākļos, labas ziemas riepas nozīmē ļoti daudz. Labas ziemas riepas ir aprīkotas ar īpašu protektora zīmējumu un mīkstāku gumijas sastāvu, kas nodrošina labāku saķeri ar ceļa virsmu un uzlabo transportlīdzekļa vadāmību uz sniega un ledus.

Ziemas riepu veidi:

- Ziemas riepas ar mīkstu gumiju - domātas apledojušiem lauku ceļiem.

- Ziemas riepas ar vidēji mīsktu gumiju - paredzētas gan pilsētai gan lauku ceļiem.

- Ziemas riepas ar cietu gumiju - vairāk paredzētas pilsētām un lielceļiem.

 

image001

image002

Ko nozīmē uzraksti uz riepām:
1. Riepas izmērs (LT – 4×4 riepas, P vai bez burtiem – vieglās pasažieru)
2. Iekšmala/ārmala
3. Slodzes/spiediena izturība
4. Firmas nosaukums/brends
5. Riepas konstrukcijas dati
6. Eiropas ECE testa apstiprinājuma Nr.
7. Kravnesības indekss
8. Ātruma kategorija
9. Ražotājvalsts
10. Ražotāja identifikācija
11. Protektora nodiluma indikatori

 

t 28-77-88-54