Skārda izstrādājumi

z01 z02 z03

SIA TEDS izgatavo visu veidu jumtu papildelementus un citus skārda izstrādājumus. Mēs piedāvājam: skārda palodzes, stūrīšus, kranīzes, kores elementus, lāseņus, vējdēļus, sateknes, sniega barjeras, atlokus, jumta lūkas, u.c. elementus. Materiālu veidi: cinkots skārds, cinkots skārds ar polimēra pārklājumu (PVC,Pural) un citi.

Galvenās mūsu uzņēmuma priekšrocības ir ātra un kvalitatīva pasūtījumu izpilde, atbilstoši katra klienta vajadzībām un konkurētspējīgas cenas. Pateicoties noliktavā esošajam plašajam materiālu klāstam, mūsu klienti vienmēr var izvēlēties nepieciešamo materiāla pārklājuma veidu un krāsu.

Jumta seguma vai mājas sienas ilgmūžīgums ir atkarīgs ne tikai no pareizi izvēleta jumtu vai fasādes materiāla, bet arī no papildelementu kvalitātes. Kvalitatīva papildelementu uzstādīšana būtiski uzlabo jumta vai sienas seguma kvalitāti, novēršot mitruma iekļuvi ēkā. Tāpēc mēs piedāvājam ne tikai skārda izstrādājumu izgatavošanu bet arī to uzmērīšanas un montāžas pakalpojumus. SIA TEDS speciālisti spēj veikt jebkuras sarežģītības uzdevumus visīsakajos termiņos.

3 dd2 c001 dobornie-elementi-krovli-1