image002

Paceļamie garāžu un industriālie vārti

Mūsu garāžu vārti ir izgatavoti no cinkota tērauda un sendvič tipa sekcijām 40 mm biezumā. Sekcijas ir siltinātas ar freonu nesaturošu un videi nekaitīgu poleuretānu, kas nodrošina labu siltuma izolāciju. Mūsu vārtu termosekcijām ārējais metāls ir atdalīts no iekšējā metāla, tas nesaskaras savienojumu vietās un neveido aukstuma tiltu, kā rezultātā nodrošinot ļoti efektīvu siltuma izolāciju. Vārtu kvalitāti apstiprina EN13241-1:2003 starptautiskais standarts.

Krāsu toņi

Standarta komplektācijā iespējams izvēlēties četrus toņus: baltu, brūnu, sudarbu vai tumši pelēku. Papildus piedāvājām arī koka imitācijas variantus vai arī krāsojumu pēc RAL vai RR krāsu toņa.

image004 image006 image008 image010 image012 image014 image016
Brūns Balts Sudrabs Tumši pelēks Zelta ozols Rieksts MahagonsAprīkojums

Garāžu vārtu komplektāciju iespējams papildināt ar dažādiem piederumiem: ķedes reduktoru, personāla durvīm, slēdzeni, logiem, trošu un atsperu drošības mehānismiem, ventilācijas restēm, īpaši gariem ruļļiem un stiprības ribām. Garāžu vārtu komplektāciju iespējams papildināt arī ar automātiku.

Automātika

Aizverot vārtos automātika darbojas kā atslēga un Jums nav jāpārliecinās vai vārti ir noslēgti. Visi elektrodzinēji ir aprīkoti ar avārijas mehānismu, gadījumos, kad pazūd elektrība. Automātikas pulti iespējams apvienot ar citiem vārtu elektrodzinējiem, tādējādi saslēdzot vārtus uz vienas pultis.

Lai atrastu Jums pieņemamāko risinājumu lūdzu sazināties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem.

 

003 sm 004 sm 005 sm
001 sm 002 sm

 

Kompānija TEDS piedāvā arī metāla divviru garāžas vārtus.

Vārtu izgatavošanai izmantojam 1,5-2 mm biezu metālu. Atbilstoši Jūsu vēlmēm piedāvājam siltinātus vai nesiltinātus vārtus. Divviru garāžas vārtu komplektāciju iespējams papildināt ar dažādiem piederumiem: personāla durvīm, slēdzeni, logiem, ventilācijas restēm, u.c.

Vārtu krāsošanas veids -pulverkrāsas pārklājums. Polimērs, ar kuru tiek pārklātas visas konstrukcijas, uzlabo vārtu pretkorozijas īpašības un triecienizturību, kā arī dod iespēju izvēlēties jebkuras krāsas un faktūras pārklājumu no RAL kataloga. (pielikumā RAL krāsu katalogs)

garagnue vorota3 garajnie 1

Lai atrastu Jums pieņemamāko risinājumu lūdzu sazināties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem.